News
  • Rejestracja
pellet drzewny

Jeśli szukasz ekologicznego i jednocześnie ekonomicznego źródła energii do ogrzania swojego domu, powinieneś rozważyć zakup pelletu. Jest to alternatywa dla węgla, gazu i oleju. Pellet został zakwalifikowany do grupy biopaliw, uzyskuje się go z surowców odnawialnych poddanych granulowaniu. Najpopularniejszy jest granulat drzewny. Produkowany jest z wiórów i trocin drzew iglastych, głównie sosny. Charakteryzuje go wysoka wartość energetyczna oraz niska zawartość popiołu.

Łazienka

Łazienka jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu. Korzystamy z niej kilka razy w ciągu dnia i spędzamy w niej średnio 1-2 godzin dziennie. Jest to pierwsze miejsce, do którego kierujemy się zaraz po przebudzeniu i ostatnie, które odwiedzamy przed snem. Idealna łazienka oprócz funkcjonalności, powinna być po prostu ładna, ponieważ wystrój wnętrz, w których przebywamy, ma niebagatelne znaczenie dla naszej psychiki. Poza tym jest to pomieszczenie wspólne dla wszystkich domowników i dlatego powinno uwzględniać ich potrzeby. Najgorzej jeśli w domu mamy zmieścić te wszystkie wymagania i potrzeby na zaledwie kilku metrach kwadratowych!

bateria umywalkowa

Wraz z uruchomieniem nowej strony WWW, zaczęliśmy przykładać większą uwagę do jakości zdjęć, grafik oraz działań marketingowych, które dotyczą naszej firmy w sieci Internet. Nasza nowa strona WWW jest pionierskim projektem, który jest pierwszym kamieniem milowym w zaplanowanym na najbliższe miesiące planie marketingowym.

W ciągu najbliższych dni skupimy się nad dokończeniem oraz rozbudowaniem strony WWW. Następnym zaplanowanym krokiem jest uruchomienie sprzedaży internetowej.

Instalacje sanitarne

Instalacje sanitarne to zespół wszystkich instalacji budowlanych w środku i na zewnątrz budynku doprowadzających do niego wodę, powietrze i gaz. Najważniejsze instalacje to instalacja grzewcza, kanalizacyjna, wodna, gazowa i wentylacyjna.

pompa ciepła

Po uruchomieniu i uzupełnieniu nowej strony WWW, rozpoczynamy przygotowania do uruchomienia sklepu internetowego, w którym będziemy oferować sprzedaż naszych produktów. Sklep internetowy będzie naszym nowym kanałem sprzedaży i pozwoli dotrzeć do większej grupy klientów.

Dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić zakup wszystkich dostępnych w naszej firmie produktów w ramach sklepu internetowego. Chcemy, aby cała nasza oferta była dostępna w jednym miejscu.

metalik.com.pl

Informujemy, że nasza nowa strona WWW została już opublikowana pod adresem: www.metalik.com.pl. Prace modernizacyjne oraz konserwacyjne nadal trwają - wszystkie niezbędne funkcje na naszej stronie WWW wdrożymy najszybciej jak to będzie możliwe.

Na naszej nowej stronie WWW w sposób spójny oraz sumienny przedstawimy szczegóły naszej oferty. W niedalekiej przyszłości uruchomimy sklep internetowy w ramach naszej strony internetowej. Zapraszamy do kolejnych wizyt, nie tylko wirtualnych, ale również fizycznych w naszym sklepie przy ul. Pierwszej Brygady 35 w Stargardzie.

Jesteśmy salonem firmowym:

Nasze realizacje

Chcesz wiedzieć, jaki jest styl naszej pracy? Poznaj realizacje, które są dziełem naszych projektantów i montażystów. Na koncie mamy wiele wykonanych zleceń dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców ze Szczecina, Stargardu i okolic. Wszędzie tam, gdzie mieliśmy okazje zainstalować kominki, wykonać instalacje wod.-kan. czy zaprojektować łazienki, stworzyliśmy piękne i funkcjonalne wnętrza. Są one naszą wizytówką, podobnie jak starannie wyselekcjonowany i aktualizowany asortyment salonu Metalik.

Zapraszamy do obejrzenia galerii realizacji, w których wykorzystaliśmy kominki, płytki ceramiczne i armaturę z naszego sklepu.

 
ravak paradyżopoczno invena deante cersanit
 
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty następujących producentów:
Nasze certyfikaty i nagrody
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg1a.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg29.jpg2a.jpg30.jpg31.jpg32.jpg33.jpg34.jpg35.jpg36.jpg37.jpg38.jpg39.jpg3a.jpg40.jpg4a.jpg5a.jpg6a.jpg7a.jpg8a.jpg9.jpgl1.jpgl10.jpgl11.jpgl12.jpgl13.jpgl14.jpgl15.jpgl16.jpgl17.jpgl18.jpgl19.jpgl2.jpgl20.jpgl21.jpgl22.jpgl23.jpgl24.jpgl25.jpgl26.jpgl27.jpgl28.jpgl29.jpgl3.jpgl30.jpgl32.jpgl4.jpgl5.jpgl6.jpgl7.jpgl8.jpgl9.jpgpl1.jpgpl10.jpgpl11.jpgpl12.jpgpl13.jpgpl14.jpgpl2.jpgpl3.jpgpl4.jpgpl5.jpgpl6.jpgpl7.jpgpl8.jpgpl9.jpgw1.jpgw10.jpgw11.jpgw2.jpgw3.jpgw4.jpgw5.jpgw6.jpgw7.jpgw8.jpg

s5 logo

P.H. Metalik Sp. z o. o.
ul. Pierwszej Brygady 35
73-110 Stargard

Poniedziałek-Piątek - 7:00 - 18:00
Sobota - 8:00 - 14:00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: (0-91) 578 02 99
Polityka prywatności

Jak dojechać?

sig

 

rzetelna firma

fpk

logo-krd

Wspieramy stargardzką przedsiębiorczość

sarl
Stargardzka karta rabatowa